Jak funguje MultiSport karta: Jak velká je MultiSport mapa sportovišť? | VímVíc.cz (2023)

Škála zaměstnaneckých benefitů se stále rozšiřuje a společnosti si uvědomují, že nabídka zaměstnaneckých výhod velmi ovlivňuje uchazečovo rozhodnutí při výběru práce. O atraktivnosti pracovní pozice už nerozhoduje výhradně výplatní páska a to, jak dopadne výpočet čisté mzdy. Stále více lidí v dnešní době přemýšlí o tom, jak zhodnotit peníze tím, že je investují do sebe a do svého zdraví.

Jak funguje MultiSport karta: Jak velká je MultiSport mapa sportovišť? | VímVíc.cz (1)

Jedním z hojně nabízených zaměstnaneckých benefitů je MultiSport karta, která je v poslední době velmi populární. MultiSport kartu poskytuje zaměstnancům mnoho firem, ať už s částečnou nebo kompletní úhradou. MultiSport karta cena se liší u různých zaměstnavatelů. Neváhejte se u svého zaměstnavatele informovat na MultiSport kartu, i když je předmětem vašeho pracovního poměru třeba jen přivýdělek z domova. Benefity MultiSport Card si můžete užívat i při práci na zkrácený úvazek. MultiSport mapa na www.multisport.cz je skutečně obsáhlá.

Co je karta MultiSport a k čemu je?

Lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, obvykle po práci vyhledávají pohyb pro protažení těla nebo jsou z práce vyčerpaní a touží po chvíli zaslouženého relaxu. MultiSport karta pomůže s odpočinkem i se sportovním vyžitím. Karta MultiSport umožňuje využívat za pravidelný poplatek služeb různých sportovišť, fitness center i relaxačních zařízení po celé České republice a na Slovensku. Celá nabídka je k dispozici na www.multisport.cz. Karta MultiSport je pro vášnivé sportovce, kteří řeší nutriční hodnoty a zvedají těžké váhy, i pro ty, kteří si chtějí jen odpočinout po náročném pracovním dni. Karta MultiSport představuje skvělý způsob, jak zhodnotit peníze, pro různé typy lidí. Cena MultiSport karty je zmíněna dále v článku.

Společnost MultiSport Benefit je na českém trhu od roku 2010 a jejím cílem je zajistit zaměstnancům benefit v podobě sportovních a relaxačních aktivit za příznivou cenu. Celý koncept stojí na přesvědčení, že sportující a zdravější zaměstnanec je zároveň produktivnější zaměstnanec. Na www.multisport.cz si ,ze široké nabídky více než 2 700 partnerských zařízení po celé republice, každý najde činnost, která mu vyhovuje nejvíce. K využití karty není třeba být vášnivým sportovcem, nabídka MultiSport Card obsahuje velké množství relaxačních aktivit, které potěší každého.

MultiSport karta se dá využívat nejen na sportovní, ale i relaxační aktivity.

MultiSport karta má zastoupení také v Polsku, na Slovensku, v Bulharsku nebo v Chorvatsku. Produkt společnosti MultiSport je síť nasmlouvaných relaxačních a pohybových zařízení po celé České republice a na Slovensku. Pokud má klient MultiSport kartu, může tato zařízení volně navštěvovat. Jak získat MultiSport kartu? Je to možné výhradně přes svého zaměstnavatele.

Jak funguje MultiSport karta?

Pokud společnost, ve které pracuje zaměstnanec, nabízí MultiSport kartu, je to jednoduché. Jak funguje MultiSport karta? Zaměstnavatel má se společností MultiSport dohodu, na jejímž základě je stanovena výše poplatku za MultiSport kartu. Tento poplatek hradí zaměstnanec. Pokud se rozhodne pro MultiSport kartu, stačí jednoduchá objednávka a během pár dní může začít navštěvovat partnerská místa. Obvykle stačí zadat objednávku do 20. dne v měsíci a již následující měsíc může zaměstnanec využívat svoji MultiSport kartu a užívat širokou paletu sportovních a relaxačních aktivit.

Jak získat MultiSport kartu? Zatím ji nemůže zakoupit jedinec. Registrace karty MultiSport je podmíněna spoluprací se zaměstnavatelem.

Pro každý den má držitel karty MultiSport jeden bezplatný vstup, který lze využít v jakémkoliv partnerském zařízení. Je na držiteli karty MultiSport, zda této možnosti využije denně nebo jen jednou týdně. MultiSport cena zůstává od zakoupení stejná. MultiSport karta cena ovšem roste, a to díky rychlému rozšiřování do stále více měst. Cena MultiSport karty a podrobnosti jsou uvedené níže v článku.

(Video) Which Garmin GPS Watch Is Right For You?

MultiSport karta se obvykle vyplatí každému, kdo navštěvuje sportovní zařízení alespoň jednou týdně. Před sjednáním MultiSport Card je však dobré zaměřit se na výpočet čisté mzdy a na to, kolik z této mzdy činí poplatek za MultiSport kartu. Pokud je měsíční poplatek nižší než součet jednorázových vstupů, které byste měsíčně zaplatili, karta MultiSport se vyplatí.

Proč využívat MultiSport kartu?

Pohyb by měl být běžnou součástí dne každého člověka. Ačkoliv je často vyzdvihována především zdravá strava (která může být při výkonu některých povolání zanedbávána), vyvážené nutriční hodnoty od bolavých zad z práce bohužel nepomohou. S MultiSport Card lze kromě sportovišť navštěvovat i relaxační zařízení. Držitel karty MultiSport si může po namáhavé práci důkladně odpočinout, například v sauně nebo v bazénu.

Jak funguje MultiSport karta: Jak velká je MultiSport mapa sportovišť? | VímVíc.cz (2)

Především lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, jistě ocení možnost využívat sportovní a relaxační zařízení za zvýhodněné ceny. Po dnech prosezených u počítače je investice do pohybu, a tedy vlastního zdraví, nejlepším způsob, jak zhodnotit peníze. Mnoho zaměstnanců kanceláří si pečlivě hlídá nutriční hodnoty všech jídel, ale bez pohybu je taková snaha obvykle málo platná. Právě proto je k dispozici MultiSport karta, která umožňuje podobné problémy vyřešit bez velkého finančního zatížení.

Další nabízenou službou jsou eventy na téma zdravý životní styl, které pořádá oddělení MultiSport events pro firmy odebírající karty MultiSport, ale také pro ostatní zájemce na trhu. V minulém roce společnost MultiSport spustila MultiClub, který nabízí zvýhodněné nabídky navíc pro držitele karet MultiSport. K nalezení jsou zde masáže, sportovní vybavení, zdravé stravování a mnoho dalšího.

Které společnosti nabízí MultiSport Card?

Zaměstnavatelů, kteří poskytují MultiSport Card, je stále více. Obvykle je MultiSport karta součástí benefitů ve velkých firmách, ale i u menších zaměstnavatelů je možné získat MultiSport kartu. Není-li karta MultiSport uvedena mezi zaměstnaneckými benefity v nabídce práce, neváhejte se na ni zeptat svého zaměstnavatele. Mezi firmy, kde je MultiSport karta součástí benefitů, patří například:

  • Alza.cz
  • Acer
  • Albert
  • Kaufland
  • PORSCHE Česká republika
  • ČSOB
  • SEPHORA

Někteří zaměstnavatelé udělují nárok na MultiSport kartu i pro studenty, kteří pracují na dohodu o provedení práce. Navíc mohou zaměstnanci zažádat o plně hrazenou doprovodnou kartu MultiSport pro partnera či kamaráda staršího 15 let. I tato varianta je velmi populární.

(Video) Garmin Fenix 7: The Complete Beginners Guide

MultiSport karta cena

Je-li zaměstnancům v různých firmách poskytnuta MultiSport karta, cena se liší zaměstnavatel od zaměstnavatele. Vše závisí především na tom, jakou Multisport cenu si zaměstnavatel dohodne s poskytovatelem MultiSport karty. Poté je MultiSport cena v rámci měsíčního paušálu. MultiSport karta cena je částka, o kterou se snižuje hodnota, kterou obsahuje výplatní páska zaměstnance. Zaměstnanci může být z výplaty strháváno měsíčně třeba 300 Kč nebo klidně 500 Kč. U MultiSport ceny záleží jednoduše na tom, jaká byla dohoda mezi společností MultiSport a zaměstnavatelem.

MultiSport karta cena se liší podle toho, jak se zaměstnavatel dohodl s poskytovatelem karty MultiSport.

MultiSport Card také nabízí možnost zřídit MultiSport kartu někomu z rodiny, partnerovi nebo kamarádům. To znamená, že kromě vlastní MultiSport karty má zaměstnanec ještě doprovodnou kartu MultiSport pro osobu starší 15 let. MultiSport karta cena této doprovodné karty je však zpravidla vyšší, a především v Praze je o doprovodné karty MultiSport velký zájem. Kromě toho je k jedné MultiSport kartě možné připojit až 3 karty dětské do 15 let.

Vyplatí se karta MultiSport sportovištím?

Základním předpokladem fungování celého projektu je zejména to, že někteří majitelé MultiSport karty ji využívají pod limit. To v praxi znamená, že partneři programu zaplatí využívání center a sportovišť těm, kteří MultiSport kartu naopak využívají naplno. Pokud by totiž všichni majitelé MultiSportky využívali benefit na 100 % (tedy chodili například 2× denně do fitka), pro majitele fitness center by nebyla MultiSport karta ziskovou záležitostí.

My MultiSport

My MultiSport je program nabízený držitelům karty MultiSport. Stačí se na stránkách www.multisport.cz zaregistrovat do programu My MultiSport a založit si účet. Žadatel o účet My MultiSport vyplní kontaktní údaje a číslo karty MultiSport. Pro zobrazení kompletního obsahu programu My MultiSport je důležité, aby byla MultiSportka aktivní.

My MultiSport nabízí ještě více pohybu a relaxace ke klasické MultiSportce. V My MultiSport je několik zvýhodněných nabídek a klient je může využívat neomezeně. Každý den může navštívit jedno zařízení na kartu MultiSport a k tomu navíc využívat neomezeně velké množství nabídek z My MultiSport.

Karta MultiSport i při práci na zkrácený úvazek

Mnoho lidí je přesvědčeno, že je karta MultiSport dostupná pouze osobám zaměstnaným ve firmě na plný pracovní poměr. Jedná se však o rozšířený omyl. O tom, komu je karta MultiSport poskytnuta, si totiž rozhoduje sám zaměstnavatel. Není tedy pravdou, že MultiSport kartu nemůžete získat při práci na zkrácený úvazek nebo i pokud je předmětem vašeho pracovního vztahu pouze přivýdělek z domova.

(Video) Garmin Venu 2 & 2S User Interface & Menu Walk-Through

Ostatně i přivýdělek z domova může být vyjednaný na vysoký počet hodin měsíčně, za které obvykle firmy své pracovníky rádi odmění. Kromě toho je MultiSport karta hojně využívaná i mezi studenty, kteří si přivydělávají ke studiu. Roli v rozhodování o poskytnutí karty nehraje, jaké hodnoty obsahuje výplatní páska, ale obvykle právě počet odpracovaných hodin. Někteří zaměstnavatelé se drží pravidla, že poskytují MultiSport kartu pouze stálým zaměstnancům. Přesto je možné získat MultiSportku i při práci na zkrácený úvazek.

MultiSport mapa: Kde využít MultiSportku

Jedním z míst s největší koncentrací uživatelů je pro kartu MultiSport Praha. MultiSport karta má v Praze samozřejmě velmi široké využití od fitness center, přes hřiště a jiná sportoviště, až po relaxační aktivity. Zároveň je však pro zájemce o MultiSport Praha obtížnější jít třeba do sauny či bazénu. Kapacity sportovišť a relaxačních zařízení jsou omezené a objednávky termínů je třeba dělat několik dní dopředu.

Na webu www.multisport.cz je pochopitelně i MultiSport mapa aktivit. MultiSport mapa má filtr vyhledávání dle města či adresy. Zájemce si může zvolit z několika kategorií partnerských aktivit. MultiSport mapa má ve filtru k výběru posilovny, sauny/páry, bazény, jógu, cvičení pro těhotné, lezecké stěny nebo kruhové tréninky. Držitel MultiSportky může do vyhledávání MultiSport mapy zadat požadavek klimatizovaného sportoviště nebo požadavek bez dalších plateb.

MultiSport mapa je velice obsáhlá od Chebu až po Bystřici. V ČR je přes 500 měst a obcí s 2 700 sportovních a relaxačních míst na výběr. MultiSport mapa aktivit a míst doporučuje ověřit dostupnost daného sportoviště na jeho oficiálních webových stránkách.

Jak funguje MultiSport karta: Jak velká je MultiSport mapa sportovišť? | VímVíc.cz (3)

Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.

Pokud chcete vědět o všem zajímavém jako první, registrujte se u nás!

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Annamae Dooley

Last Updated: 11/11/2022

Views: 5740

Rating: 4.4 / 5 (45 voted)

Reviews: 84% of readers found this page helpful

Author information

Name: Annamae Dooley

Birthday: 2001-07-26

Address: 9687 Tambra Meadow, Bradleyhaven, TN 53219

Phone: +9316045904039

Job: Future Coordinator

Hobby: Archery, Couponing, Poi, Kite flying, Knitting, Rappelling, Baseball

Introduction: My name is Annamae Dooley, I am a witty, quaint, lovely, clever, rich, sparkling, powerful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.